Ateliér Zdislava

Milí návštěvníci našeho e-shopu,
rádi bychom Vám představili naše výrobky a služby.

Jsme malý rodinný DIY ateliér, který se zabývá výrobou celobarevných svíček klasickou technologií, decoupage a letteringem. Snažíme se udržovat a podporovat tradici původního řemesla „svíčkařů”. Pro moderní odlévání a vaření vosku používáme ekologické vosky a materiály. Preferujeme zejména čistý palmový vosk z Malajsie, který neuvolňuje během hoření žádné vedlejší škodlivé látky. Má delší dobu hoření a při dodržení technologického postupu vytváří krásnou krystalickou kresbu andělských křídel. Tato kresba je hlavní ozdobou našich svíček.

V našem e-shopu můžete vybírat svíce podle aktuálního ročního období, barvy nebo podle tvarů. Nabízíme svíčky i pro dětské oslavy, křtiny, narození dětátka nebo se jménem. Svíčky je možné připravit i s věnováním dle Vašeho přání. Vaše požadavky a přání nám můžete uvést v poznámce u objednávky.

Současně pracujeme na nových kolekcích, které Vám budeme průběžně představovat a věříme, že tyto svíce budou zajímavou ozdobou Vašich interiérů a získají si Vaše sympatie.

Novinkou jsou i ručně vyráběná přáníčka z papíru, jako vhodný doplněk k dárkovému balíčku, pro Vaše osobní vyjádření. Zboží do dárkového balíčku si můžete vybrat sami, podle preference barvy, tvaru anebo vůně svíček. K dárkovému balíčku v hodnotě nad 350 Kč obdržíte jedno ručně vyrobené přáníčko zdarma.

Dbáme na Vaši spokojenost, kvalitu a bezpečnost. Z tohoto důvodu jsme pro Vás připravili přehled a význam jednotlivých piktogramů se všeobecnými bezpečnostními pokyny. Doporučujeme Vám umístit svíce do stabilního skleněného svícnu, třeba z naší nabídky Příslušenství a vychutnávat si romantické chvíle bez obav.

Svíčky nám již dlouho neposkytují jen světlo a teplo, ale zapalujeme si je při meditacích, romantických chvílích a přináší nám klid, harmonii a inspiraci. Najděme si klidnou chvilku. Zažehněme si svíčku a pozorujme, jak jedna maličká jiskřička se dokáže změnit ze slabého plápolajícího plamínku do jasného a sebevědomého světla, které prozáří své okolí. Inspirujme se k vykročení ze šedi všedních dnů a rozdávejme společně světlo kolem nás. Proto vznikl tento e-shop, pro všechny, kteří s námi chtějí vykročit na cestu k harmonii těla a duše. 

Přejeme Vám mnoho krásných chvil a společných okamžiků strávených ve společnosti našich SVÍČEK a hodně životní harmonie.

S úctou

Váš Ateliér Zdislava

Svíčka dlouhá s textem

Svíčka dlouhá s textem

Cena
49 Kč